Dwie Godziny dla Rodziny/ Dwie Godziny dla Człowieka

Szanowni Państwo,

Maritex to nie tylko produkty elektroniczne, ale przede wszystkim nasi pracownicy, dzięki którym możemy się stale rozwijać. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, dziękując za to, że chcą się z nami rozwijać, w tym roku rozpoczęliśmy udział w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny/ Dwie Godziny dla Człowieka”.

Celem akcji jest budowanie więzi i zacieśnianie relacji rodzinnych, na które mamy coraz mniej czasu. Umożliwiliśmy pracownikom zakończenie jednego dnia pracy o dwie godziny, aby dać im szansę na efektywne spędzenie czasu z bliskimi.

Realizowana przez pracodawców na całym świecie kampania „Dwie godziny dla rodziny” ukierunkowana jest na integrację życia zawodowego i prywatnego poprzez budowanie silnych i głębokich relacji z rodziną i przyjaciółmi, które według badań są warunkiem szczęścia, rozwoju i dobrostanu pracowników.

Nasi pracownicy dołączają do tej atrakcyjnej inicjatywy i planują spędzić wolny czasu na sportowo wspólnie z najbliższymi, zgodnie z motywem przewodnim tegorocznej kampanii „Pokoleniowo na sportowo”.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)