Gigabitowy, wodoodporny switch kolejowy ze złączami Q-ODC

Maritex pragnie poinformować o wprowadzeniu do oferty nowego, wodoodpornego switcha kolejowego (EN 50155) z wbudowanymi interfejsami Q-ODCTGPS-W9442GF-MM-M12X-QS-MV-IP67 firmy Oring Industrial Networking.

TGPS-W9442GF-MM-M12X-QS-MV-IP67 posiada 8 gigabitowych portów Ethernet M12 i 2 gigabitowe porty światłowodowe. 4 z dostępnych portów Ethernet są w pełni zgodne ze standardem IEEE 802.3at (PoE+) który pozwala osiągnąć do 30W mocy na port. Dodatkowo, dzięki planowanej konfiguracji PoE (scheduled configuration) i automatycznemu sprawdzaniu połączenia (auto-ping), użytkownicy mogą zarządzać funkcjami PoE w bardzo prosty sposób. Urządzenie wspiera także power-on-delay, dzięki której podłączenie do sieci wielu urządzeń PoE jednocześnie, nie spowoduje przeciążenia zasilacza przełącznika podczas jego uruchamiania.

Switch wyznacza nowy standard dla zewnętrznych połączeń światłowodowych. Oba porty światłowodowe wyposażone są w złącza Q-ODC firmy Huber+Suhner. Charakteryzują się one dużą odpornością na wodę i pył, a także na korozję i wibracje. Złącza te są uważane za najbardziej odporne na świecie, a jednocześnie zachowują małe rozmiary, dzięki czemu wpływają pozytywnie na trwałość całego przełącznika.

Dzięki użytym w projekcie odpornym, przemysłowym podzespołom, rozszerzonemu zakresowi temperatury pracy, wytrzymałym złączom oraz wielu zaimplementowanym funkcjom oprogramowania, TGPS-W9442GF-MM-M12X-QS-MV-IP67 jest idealnym wyborem dla integratorów systemów którzy poszukują opłacalnych rozwiązań do kolejowych zastosowań.

Więcej informacji znajdą Państwo w karcie katalogowej produktu:

PDF TGPS-W9442GF-MM-M12X-QS-MV-IP67

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)