GigaDevice – producent mikrokontrolerów i pamięci FLASH

Globalny rynek mikrokontrolerów jest obecnie bardzo niestabilny. Ceny i LT dla większości używanych mikrokontrolerów poszybowały w górę. W celu zapewnienia ciągłości produkcji, kupujący muszą znaleźć alternatywy. Znalezienie zamiennika mikrokontrolera nie jest łatwym zadaniem i zwykle wiąże się z koniecznością przeprojektowania i ponownego programowania projektu, ale Maritex i GigaDevice wychodzą naprzeciw z pomocną dłonią.

Firma GigaDevice została założona w 2005 roku i dostarcza szeroką gamę wysokowydajnych pamięci Flash oraz 32-bitowych mikrokontrolerów ogólnego przeznaczenia. GigaDevice jest jedną z firm, które są pionierami pamięci SPI NOR Flash i obecnie zajmuje trzecie miejsce na świecie, w tym segmencie rynku z ponad 1 miliardem jednostek produkowanych każdego roku.

Rodzina mikrokontrolerów GigaDevice GD32™ napędzanych przez ARM® Cortex® jest wydajna, energooszczędna i ekonomiczna. Dział półprzewodników Maritex, wraz z bezpośrednią pomocą zespołu inżynierów firmy GigaDevice, pomoże każdemu zainteresowanemu klientowi znaleźć właściwe rozwiązanie, które będzie odpowiadać konkretnym potrzebom projektu. Zdecydowanie proponujemy skontaktować się z nami i omówić zalety produktów GigaDevice, podczas gdy rynek mikrokontrolerów jest dość chwiejny.

Architektura mikrokontrolerów RISC-V jest również dostępna w ofercie GigaDevice.

Prosimy zapoznać się z Przewodnikiem Produktowym GigaDevice

Maritex jest autoryzowanym dystrybutorem produktów GigaDevice, które można znaleźć pod linkiem:
https://www.maritex.com.pl/polprzewodniki/mikrokontrolery/gigadevice.html

Kontakt:
+48 58 622-89-00
aktywne@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)