IoTize – wygrana NFC Forum 2020 Innovation Awards

NFC Forum to stowarzyszenie non-profit, utworzone przez wiodące firmy, zajmujące się komunikacją mobilną, półprzewodnikami i elektroniką użytkową. Misją NFC Forum jest rozwijanie technologii komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) poprzez opracowywanie specyfikacji, zapewnianie współpracy między urządzeniami i usługami oraz edukowanie dostawców i odbiorców w zakresie technologii NFC.

IoTize wzięło udział w konkursie Innovation Awards 2020 utworzonym przez NFC Forum i i wygrało w kategorii „Najbardziej innowacyjne wykorzystanie NFC”. Przyczyną tego sukcesu jest 3-kontaktowa konfiguracja NFC od IoTize, która zapewnia intuicyjne i bezpieczne połączenie między smartfonem i urządzeniami COWiG (ciepłownictwo / ogrzewnictwo / wentylacja) i innymi urządzeniami zużywającymi sporo energii. Dzięki błyskawicznemu i intuicyjnemu połączeniu w technologii NFC, użytkownicy odczytują i modyfikują konfigurację urządzenia w 3 prostych i naturalnych krokach:

  • Połączenie zbliżeniowe i uzyskanie informacji z urządzenia
  • Zmiana ustawień w aplikacji na telefonie
  • Ponowne połącznie zbliżeniowe oraz aktualizacja ustawień w urządzeniu

W celu skorzystania z 3-krokowej konfiguracji, wystarczy wprowadzić moduł TapNLink do swojego projektu, bez potrzeby kosztownego rozwoju własnego rozwiązania NFC. Wystarczy podłączyć produkt TapNLink za pomocą zaledwie 2 połączeń elektrycznych w nowym lub działającym projekcie. Nie jest wymagane żadne kodowanie na poziomie systemu wbudowanego, ani na poziomie aplikacji mobilnej – wystarczy skonfigurować szatę graficzną i kliknąć, aby wygenerować interfejs użytkownika jako aplikację mobilną. Można dowolnie ustalać, które parametry mają być dostępne w aplikacji na telefonie.

Więcej o IoTize:
https://en.maritex.com.pl/the_products_of_iotize_help_to_implement_iot_in_current_and_old_devices.html

Maritex jest autoryzowanym dystrybutorem produktów IoTize:
https://www.maritex.com.pl/product/search_products?query=iotize&category_id=4623.html

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 532 468 861
e-mail: d.weisbrodt@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)