Kolejowy switch ze złączami Q-ODC

Maritex pragnie poinformować o wprowadzeniu do oferty nowego, wodoodpornego switcha kolejowego (EN50155) z wbudowanymi interfejsami Q-ODCTGPS-W9082GF-MM-M12X-QS-MV-IP54 firmy Oring Industrial Networking.

TGPS-W9082GF-MM-M12X-QS-MV-IP54 posiada 8 gigabitowych portów Ethernet M12 i 2 gigabitowe porty światłowodowe Q-ODC. 8 z dostępnych portów Ethernet jest w pełni zgodnych ze standardem IEEE 802.3at (PoE+) który pozwala osiągnąć do 30W mocy na port. Dodatkowo, dzięki planowanej konfiguracji PoE (scheduled configuration) i automatycznemu sprawdzaniu połączenia (auto-ping), użytkownicy mogą zarządzać funkcjami PoE w bardzo prosty sposób. Urządzenie wspiera także power-on-delay, dzięki której podłączenie do sieci wielu urządzeń PoE jednocześnie, nie spowoduje przeciążenia zasilacza przełącznika podczas jego uruchamiania.

Switch wyznacza nowy standard dla zewnętrznych połączeń światłowodowych. Oba porty światłowodowe wyposażone są w złącza Q-ODC firmy Huber+Suhner. Charakteryzują się one dużą odpornością na wodę i pył, a także na korozję i wibracje. Złącza te są uważane za najbardziej odporne na świecie, a jednocześnie zachowują małe rozmiary, dzięki czemu wpływają pozytywnie na trwałość całego przełącznika.

Karta katalogowa: PDF TGPS-W9082GF-MM-M12X-QS-MV-IP54

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)