Komputery panelowe open frame od Avalue

Chcemy poinformować o wprowadzeniu do oferty Maritex komputerów panelowych open frame, które umożliwiają zainstalowanie baterii podtrzymującej zasilanie po zaniku napięcia. Producentem jest Avalue, czołowa tajwańska firma dostarczająca urządzenia automatyki.

Komputery open frame umożliwiają dowolną zabudowę w ramach wyprowadzonych listew montażowych, co zapewnia elastyczność ich montażu przez użytkownika końcowego. Szeroki zakres dostępnych przekątnych ekranu – 7’‘ (OFT-07W01), 10’‘ (OFT-10W01), 15’‘ (OFT-15W01) i 21’‘ (OFT-21W01) pozwala dopasować komputer do aplikacji np. w infokioskach, maszynach do gier hazardowych, automatach vendingowych, itp.

Komputery wyposażone są w czterordzeniową jednostkę centralną Intel Baytrail Z3735F 1.33 GHz, 2 GB RAM i 8GB dysk eMMC (32GB opcjonalnie). Dużą zaletą jest możliwość zasilania komputera za pomocą PoE (oprócz OFT-07W01) i zainstalowania baterii. Istnieje również możliwość dodania modułu WiFi/Bluetooth. Niska cena i relatywnie duża moc obliczeniowa to dwa czynniki, które powinny skłonić do wzięcia pod uwagę tego rozwiązania w każdej aplikacji wymagającej interakcji urządzenia końcowego z użytkownikiem.

Zachęcamy do zadawania pytań technicznych i składania zapytań ofertowych:

email: k.boguszewski@maritex.com.pl lub tel: 58 662 05 65

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)