Modułowy switch przemysłowy warstwy 3 z portami 10G

Maritex pragnie poinformować o wprowadzeniu do oferty nowego, modułowego, zarządzalnego switcha przemysłowego warstwy 3 z portami o przepustowości 10G – RGS-R9004GP+ME firmy ORing Industrial Networking.

RGS-R9004GP+ME posiada 6 slotów na moduły, dzięki czemu może mieć aż 48 portów miedzianych lub światłowodowych, a do tego dodatkowo ma 4 wbudowane porty 10G. Użytkownicy mogą dowolnie wymieniać moduły w switchu – w zależności od aktualnych wymagań projektu – powoduje to niespotykaną uniwersalność w przystępnej cenie. Duża gęstość portów, która zapewnia przepustowość całego urządzenia aż do 176 GB/s, czyni ten switch idealnym rozwiązaniem przy wdrożeniach na dużą skalę. Elastyczna kombinacja miedzi i światłowodów gwarantuje przesył danych na duże odległości w efektywny i opłacalny sposób.

RGS-P9004GP+ME

RGS-R9004GP+ME jest przełącznikiem warstwy 3, dzięki czemu zapewnia większe bezpieczeństwo i możliwości zarządzania. Urządzenie wspiera również statyczny i dynamiczny routing – użytkownicy mogą ręcznie zarządzać trasami routingu lub pozwolić przełącznikowi na automatyczne ich wyznaczanie – urządzenie będzie się wtedy komunikowało z innymi switchami warstwy 3 w sieci za pomocą protokołu RIP, który automatycznie znajdzie najlepszą ścieżkę routingu i zapewni szybką dostawę pakietów w najkrótszym możliwym czasie.

Oprócz wytrzymałej konstrukcji zgodnej ze standardami przemysłowymi, RGS-R9004GP+ME jest wyposażony w wiele funkcji redundancji, włączając w to redundantne zasilanie, obsługę wielu protokołów redundancyjnych oraz bezwentylatorową konstrukcję która doskonale odprowadza ciepło z urządzenia.

Więcej informacji znajdą Państwo w karcie katalogowej produktu:

PDF RGS-R9004GP+ME

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)