Moduły optyczne SFP

Firma Maritex poszerzyła swoją ofertę o moduły optyczne SFP. Oferta obejmuje pełny zakres prędkości transmisji od 155M/bps do 100G/bps, oraz 40G QSFP+ z kablem AOC/DAC i 10G SFP+ z kablem AOC/DAC. Produkty są zgodne z protokołami SDH / SONET, także oferujemy wyroby w szerokim zakresie temperatur w celu zaspokojenia wymagających zewnętrznych zastosowań środowiskowych. Ponadto posiadamy kompletne rozwiązanie dla sieci bazujących na CWDM i DWDM.

Cechy:

  • prędkość transmisji 155M/bps, 1,25G/bps, 10G/bps, 25G/bps, 40G/bps, 100G/bps;
  • długości fali 850 nm, 1310 nm, 1550 nm;
  • odległość transmisji od 300m do 120 km;
  • światłowody jednomodowe i wielomodowe;
  • złącza LC oraz SC;
  • temperatura pracy 0…70stC oraz -40…80st C;

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
Moduły Optyczne SFP

Zapytania prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel: +48 58 781 33 56

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)