Monitory z certyfikacją medyczną

Technologia od dawna odgrywa kluczową rolę w usprawnianiu operacji w szpitalach i poprawie opieki nad pacjentem. W odpowiedz na potrzeby firma Maritex wprowadza do swojej oferty monitory medyczne firmy WINMATE. W środowisku szpitalnym wydajność, niezawodne i dokładne odtwarzanie obrazu jest niezbędne, a zbieranie danych i przekazywanie dokumentacji medycznej muszą być aktualne i dostępne z dowolnego miejsca. Środowisko szpitalne jest złożonym ekosystemem, który wymaga zaawansowanych technologii, aby zapewnić jego płynne działanie. Urządzenia wymienionej firmy posiadają certyfikaty IEC 60601-1, 60601-1-6 oraz EN60601-1-2. Modele posiadają rozdzielczość 3840 × 2160 (UHD 4K) oraz występują w rozmiarach 27 oraz 32 cale. Wyposażone są w system VESA który umożliwia zamocowanie monitorów za pomocą wielu dostępnych na rynku uchwytów co pozwala na dostosowanie położenia monitora pod wymagania użytkowania.

Monitory w podanych rozmiarach posiadają opcjonalną możliwość podwyższenia jasności. Ich jasność zawiera się w granicach 300 do 700 nitów. Możliwe jest doposażenie w ekrany o jasności 700 nitów. W takim przypadku monitory medyczne mogą pracować w bardzo jasnych pomieszczeniach. Poza certyfikacją medyczną monitory posiadają również IP65 dla panelu przedniego oraz IP22 z tyłu obudowy.

Odwzorowanie kolorów dla modelu M270TF-SDI oraz M320TF-SDI znacząco polepsza zastosowany profil 3D LUT. Rozszerzeniem podanego skrótu jest “3D lookup tables” Rozszerzeniem podanego skrótu jest “3D lookup tables”. Dzięki zastosowaniu podanej konfiguracji uzyskujemy szersze spektrum kolorów dostępnych dla danego obrazu, otrzymujemy większa ilość wariacji RGB co skutkuje lepszym odwzorowaniem kolorów. Stosowanym strumieniem danych wejściowych jest 10-bitowy. Pozwala na zapianie większej ilości danych niż np. 8-bitowy dla 1D LUT co przekłada się na ilość dostępnych kolorów dla danego urządzenia.

Karty techniczne dla podanych wyżej produktów:

PDF M270TF-SDI

PDF M320TF-SDI

Zachęcamy do kontaktu:
automatyka@maritex.com.pl
tel: 58 781 33 86

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)