Najnowszy moduł Bluetooth 5.0 Feasycom

Nowe badania przeprowadzone przez Pew Research Center, po upływie pewnego czasu od wybuchu pandemii wirusa COVID-19 pokazują, że w większej mierze dorośli mają problemy z stabilnością finansową. Na przykład, w samym przemyśle restauracyjnym w ciągu 2-3 miesięcy od początku epidemii, pracę straciły setki tysięcy osób. Poglądy i myśli ludzi na temat gospodarki z powodu pandemii COVID-19 stają się coraz bardziej negatywne.

Wszystkie firmy, których epidemia wirusa nie dotknęła w większym stopniu, szukają kompromisów pozwalających rozwijać gospodarkę i co najważniejsze zapewnić ludziom bezpieczeństwo. Przedsiębiorcy na całym świecie z niecierpliwością czekają na technologię Bluetooth, która może dostarczyć nowych rozwiązań dla istniejącej infrastruktury. Rozwiązania te mogą pomóc nam w powrocie do wcześniejszych relacji społecznych, mając na uwadze poważnie traktowanie środków zapobiegania epidemii.

Epidemia COVID-19 wywarła poważny wpływ na sposób, w jaki pracujemy, spotykamy się i żyjemy. Pacjenci cierpiący z powodu chorób zakaźnych muszą stale monitorować swoje funkcje życiowe. Urządzenia medyczne połączone za pomocą technologii Bluetooth mogą być bardzo pomocne w zmniejszeniu ryzyka zakażeń krzyżowych i umożliwić opiekunom, lekarzom zachowanie odpowiednich odległości podczas świadczenia opieki. Może to skutkować zminimalizowaniem częstych kontroli pacjentów.

Mając to na uwadze, technologia dostarcza nam skutecznych i ekonomicznych środków, a rosnąca elastyczność i popularność urządzeń wyposażonych w technologię Bluetooth może pomóc nam zrównoważyć granicę między bezpieczeństwem i normalnym życiem.

Najnowszy moduł Feasycom Bluetooth 5.0 FSC-BT836B może mieć wiele zastosowań, takich jak monitorowanie badania próbki krwi lub monitor tętna. Moduł ten jest polecany do transmisji dużych ilości danych.

https://www.maritex.com.pl/product/search_products?query=FEASYCOM&category_id=4623.html

Kontakt:
tel: +48 58 622-89-00
e-mail: aktywne@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)