Seria kondenstorów snap-in o dłuższej żywotności SAMWHA ELECTRIC

Lata bliskiej współpracy z dostawcą folii aluminiowej zaowocowały opracowaniem serii kondensatorów long-life typu snap-in. Seria JZ, bo o niej mowa, charakteryzuje się podwojoną żywotnością w porównaniu z zeszłoroczną serią JY I zapewnia aż 20000 godzin żywotności. Seria ta, oferowana w wersjach 400V i 450V, stanie się główną serią kondensatorów typu snap-in w ofercie firmy Samwha w nadchodzących latach.

Od czasu opracowania serii JY w 2015 roku, seria o dłuższej żywotności dużego typu aluminiowego kondensatora elektrolitycznego jest konsekwentnie wymagana przez naszych klientów na całym świecie. Seria JY została opracowana wspólnie z klientem z branży AGD w Azji, ale seria JZ może być stosowana w szerszym i wyższym zakresie aplikacji, takich jak spawarki, automatyka, falowniki lub transport, a według badań i rozwoju firmy Samwha seria ta może zmienić reguły gry dla klientów i ich produktów końcowych.

Oferta obejmuje produkty o niskiej pojemności od 68㎌ do 330㎌, a dział badawczo-rozwojowy Samwha Electric skoncentruje się na opracowaniu do 2023 roku produktów o napięciu 500 V i większej pojemności, aż do 470㎌.

Najważniejsze cechy:

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)