Rozwój sieci 5G napędzany firmą SIMCOM

Rozwój sieci bezprzewodowej 5G otwiera dostęp do szerokiej gamy nowych zastosowań i potencjalnych projektów. Począwszy od roku 2019, operatorzy telekomunikacyjni w 119 krajach ogłosili inwestycje w daną technologię – wśród nich również operatorzy z Polski.

Firma SIMCOM w roku 2020 wprowadziła na rynek swoją propozycję modułów 5G, zaprojektowanych tak, aby być elastycznymi i łatwymi w implementacji w nowych projektach. Poniżej zostały przedstawione przykładowe zastosowania oraz specyfikacje produktów.

Obecnie, światowy rynek po pandemii pokazuje nam, że istnieje ogromna potrzeba cyfrowej transformacji. Według SIMCOM 5G (w porównaniu z poprzednimi generacjami technologii komunikacji bezprzewodowej) ma zrewolucjonizować sieci komórkowe i zapewnić niespotykane dotąd możliwości cyfrowe, zarówno w branży telekomunikacji, ale również pośrednio w innych branżach. Przewiduje się, że do 2025 r. nastąpi 1,2 miliarda połączeń 5G, obejmujących 34% światowej populacji.

SIMCOM jest liderem w rozwoju modułów 5G od czasu wprowadzenia na rynek swojego pierwszego modułu 5G z serii SIM8200. Oprócz modułów 5G, takich jak SIM8260 i SIM8280, które obsługują 3GPP R16, firma SIMCOM z powodzeniem wypuściła również moduł smart 5G z serii SIM9350, moduł C-V2X z serii SIM8800 oraz ultra-mały moduł 5G z serii SIM8202, rozwijając pełną gamę 5G portfolio modułów o szerokiej kompatybilności i spektakularnej wydajności.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z portfolio produktów SIMCOM oraz do kontaktu w celu uzyskania próbek i głębszego wglądu w produkty danej marki.

Pozostałe produkty SIMCOM w naszej sprzedaży: https://www.maritex.com.pl/product/categories_result.html?query=SIMCOM

Maritex jest autoryzowanym sprzedawcą produktów marki SIMCOM.
Skontaktuj się z nami: wireless@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)