Nowa seria od SAMWHA Electric dla aplikacji LED

Samwha Electric, największy koreański producent kondensatorów elektrycznych, wprowadził dwie nowe serie dedykowane oświetleniu LED.

Seria „LQ”, specjalnie zaprojektowana do ogólnego użytku w aplikacjach LED oraz seria „VP” stworzona z myślą o aplikacji LED na rynku motoryzacyjnym. Dzięki 45-letniemu doświadczeniu i doskonałości w dostosowywaniu się do potrzeb klienta, Samwha Electric stale rozwija nowe produkty na rynku.

Seria LQ, idealna do aplikacji LED na rynku ogólnym i przemysłowym, ma zakres temperatur od -40 do 105°C, przy żywotności do 10 000 godzin. Dostarczając od 6,3 do 120 V i pojemności od 27 do 8200 μF, oferuje szeroki zakres możliwości zarówno jeśli chodzi o ogólne zastosowanie jak i aplikacje przemysłowe. Dodatkowo na rynek automotive oświetlenia LED zostaje wprowadzona seria „VP”.

Zakres napięcia od 10 do 35 V, pojemność do 6800 μF i, co najważniejsze, zakres temperatur do 135°C, sprawia, że idealnie nadaje się do samochodowych zastosowań LED. Dzięki miniaturyzacji, niskiej impedancji i wysokim prądom tętnienia zaoferuje klientom więcej opcji niż inne serie.

 

Najważniejsze cechy (seria „LQ”)

Zapytania ofertowe, pomoc techniczna: pasywne@maritex.com.pl lub 58 781 33 84.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)