Nowe, bezołowiowe czujniki tlenu KE-LF

Firma MARITEX informuje o wprowadzeniu do oferty nowych, bezołowiowych czujników tlenu FIGARO spełniających wymagania dyrektywy RoHS. Przygotowywana przez MAXELL nowa seria czujników KE-LF stanowi uzupełnienie oferty popularnych czujników z serii KE-25. Podobnie jak w przypadku standardowej serii KE, nowe czujniki KE-25LF oraz KE-25F3LF są galwanicznymi ogniwami o unikalnej konstrukcji przeznaczonymi do pomiaru poziomu tlenu. Charakteryzują się długim czasem życia, wysoką odpornością chemiczną oraz brakiem czułości skrośnej na CO2.

Etykiety serii KE-LF uzyskały nowy kolor, lecz wymiary samych czujników pozostają niezmienione. Gwarantuje to łatwość wymiany dotychczas stosowanych czujników serii KE na nowe modele, bez konieczności przeróbek istniejących instalacji.
Aktualnie dostarczane czujniki z serii KE pozostaną w ofercie tak długo, jak pozwolą na to przepisy regulacji RoHS. Zgodnie z “załącznikiem I” dyrektywy RoHS, dla części zastosowań graniczna data umożliwiająca wykorzystywanie czujników zawierających ołów to Lipiec 2021.


W przypadku pytań technicznych lub zapytań ofertowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 58 662 05 79 lub mailowego: sensor@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)