Nowe komputery medyczne w ofercie Maritex

Firma Avalue Technology z Tajwanu przedstawia nowe bezwentylatorowe komputery panelowe przeznaczone do zastosowań medycznych. Zaprojektowane zostały aby spełniać rygorystyczne wymogi medycznej normy EN60601, a ich obudowa w wykonaniu antybakteryjnym umożliwia łatwe czyszczenie oraz redukuje ryzyko infekcji. Odporny na wodę i zapylenie panel czołowy posiada stopień ochrony IP65 i może być myty środkami dezynfekującymi na bazie alkoholu. Ekran dotykowy pozwala na pracę w rękawiczkach co stanowi dodatkową ochronę.

Modele HID-2232 (22”) oraz HID-2434 (24”) przeznaczone są do zastosowań w diagnostyce obrazowej w standardzie DICOM. Zostały zaprojektowane aby spełnić wymogi normy DIN 6868-157.

Model HID-2334 (23.8”) to komputer medyczny z opcjonalną możliwością pracy na baterii. Dzięki ładowarce i czterem dodatkowym bateriom typu hot-swap komputer może pracować ciągle, bez konieczności wyłączania. Szczególnie sprawdzi się w zastosowaniach gdzie wymagana jest mobilność i swoboda przemieszczania całego zestawu. Dodatkowo komputer można wyposażyć m.in. w filtr prywatyzujący, czytnik kodów kreskowych, Wi-Fi i Bluetooth czy kamerę 5 MP.

PDF HID-2232

PDF HID-2432

PDF HID-2334

Zapraszamy do kontaktu:
automatyka@maritex.com.pl
tel: 58 781 33 71

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)