Produkty marki Conec w ofercie Maritex

Mając na celu ciągłe poszerzenie asortymentu oraz portfolio producentów w ofercie firmy Maritex, w naszym katalogu pojawiają się złącza renomowane niemieckiej marki – CONEC. Dzięki włączeniu marki CONEC do grupy Amphenol Group, pojawiła się możliwość oferowania ich pełnego portfolio produktów nie tylko pod zapotrzebowanie projektowe, ale i zamówienia ze stocku.

W ofercie CONEC znajduje się bardzo szeroki asortyment z zakresu złącz przemysłowych, zasilających, sygnałowych oraz wielu, wielu innych. Produkty te cechują się bardzo wysoką jakością, konkurencyjną ceną przy zachowaniu wszystkich zalet związanych z europejskim pochodzeniem produktów. Zasobne magazyny producenta w Polsce oraz w Niemczech dają gwarancję bardzo szybkiej realizacji.

W wypadku, gdy Państwa firma szuka możliwych rozwiązań, wdraża nowe projekty, zachęcamy do kontaktu z działem złącz w firmie Maritex.

W przypadku pytań technicznych lub zapytań ofertowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 58 662 05 73 lub mailowego: zlacza@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)