Promocja komputerów do montażu w szafach RACK 19"

W związku z dynamicznym rozwojem oferty automatyki chcemy zwrócić Państwa uwagę na rozwiązania komputerów przemysłowych, które są przystosowane do montażu w szafach RACK. Komputery te znajdują zastosowanie głównie w systemach serwerowych pracujących w przemyśle, monitoringu i aplikacjach bazodanowych. Nasze platformy budujemy w oparciu o elementy firmy Axiomtek, cechujące się najwyższą jakością i niezawodnością. Systemy mogą bazować zarówno na płytach głównych w formacie ATX , jak i na kartach procesorowych montowanych za pomocą platerów do obudowy. Komputery instalujemy w obudowy 1U, 2U, 4U i wolnostojące, co pozwala na dopasowanie gotowego urządzenia do każdych warunków pracy.

Montaż i uruchomienie systemów realizujemy we własnym zakresie, więc mamy pełną kontrolę nad przebiegiem tych procesów. Instalacja komponentów realizowana jest z zgodnie z normami bezpieczeństwa dla elementów czułych na wyładowania ESD, a procedura testów obejmuje m.in. prawidłowość działania systemu operacyjnego i test wygrzewania procesora.
 

Możliwość konfiguracji zestawu RACK obejmuje :

  • dobór obudowy (1U, 2U, 4U, wolnostojąca)
  • dobór procesora i pojemności pamięci RAM
  • dobór bazy systemu na płycie głównej ATX lub zestawu platera z kartą procesorową
  • dobór bazy systemu z uwagi na wymaganą ilość interfejsów I/O
  • dobór urządzeń peryferyjnych (DVD-ROM, dyski HDD, dyski SSD, karty mSATA itp.)
  • dobór systemu operacyjnego (Windows, Linux)

 
Gorąco zachęcamy do odwiedzenia działu komputerów RACK, w którym odnajdą Państwo więcej informacji na temat wspomnianych rozwiązań. Jednocześnie bardzo miło jest nam ogłosić promocję na wszystkie rozwiązania z zakresu rozwiązań RACK.

Przykładowym rozwiązaniem, które chcielibyśmy polecić jest komputer w obudowie 2U:

Cena promocyjna komputera w konfiguracji z procesorem Intel Core i3-3220 3.3 GHz, 8 GB RAM, dyskiem 320 GB HDD, DVD-RW i zasilaczem 400W wynosi tylko 2350 PLN netto. Ilość sztuk objętych promocją jest ograniczona.

Zachęcamy również do wysyłania zapytań ofertowych na preferowane przez Państwa konfiguracje sprzętowe na adres automatyka@maritex.com.pl oraz do konsultacji telefonicznych pod numerem telefonu 58 662 05 65.
© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)