Przemysłowy Access Point z WIFI 6

Maritex, autoryzowany dystrybutor produktów Oring Industrial Networking w Polsce, prezentuje nowy, przemysłowy punkt dostępowy – IGAP-W99110GP+ – wspierający technologię WiFi 6, znaną również jako standard IEEE 802.11ax.

IGAP-W99110GP+ z obsługą Wi-Fi 6 stanowi wielki krok naprzód w dziedzinie bezprzewodowych sieci przemysłowych, ponieważ zapewnia obiecane przez ten standard wyższe szybkości transmisji danych i energooszczędność, pomagając klientom przemysłowym budować sieci o lepszej wydajności i zwiększonym bezpieczeństwie. Dzięki technologii OFDMA Wi-Fi 6, która dzieli kanał na mniejsze podkanały, wielu użytkowników może jednocześnie przesyłać i odbierać dane do i z IGAP-W99110GP+ w tym samym kanale, co zwiększa maksymalną możliwą liczbę podłączonych urządzeń która może zostać obsłużona przez access point. Dodatkowo, sprzęt obsługuje technologię MU-MIMO, co dodatkowo poprawia parametry transmisji. Korzystając z czterech wbudowanych strumieni przestrzennych, access point może komunikować się z czterema urządzeniami jednocześnie.

Sprzęt wspiera również oba pasma wykorzystywane w sieciach WiFi – 2.4Ghz i 5Ghz, co istotnie zwiększa możliwości zastosowań przy projektowaniu docelowej sieci. Na przykład, IGAP-W99110GP+ może być podłączony do lokalnych urządzeń używając 2.4Ghz oraz jednocześnie do kolejnego punktu dostępowego, stosując pasmo 5Ghz i tworząc w ten sposób szkielet sieci bezprzewodowej. Wsparcie obu standardów zapewnia również dużą elastyczność przy podłączaniu różnych urządzeń, w zależności czy potrzebny jest większy zasięg, czy lepsza wydajność i prędkość sieci.

Karta katalogowa: PDF IGAP-W99110GP+

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)