Routery Teltonika w ofercie Maritex

Teltonika

Firma Maritex pragnie poinformować o wprowadzeniu do swojej oferty routerów przemysłowych marki Teltonika. Jest to litewski producent posiadający 20 letnie doświadczenie w branży komunikacji przemysłowej oraz ponad 8.6 milionów dostarczonych urządzeń. W ofercie znajdziemy 3 główne serie produktowe:

Seria RUT

W tej serii znajdziemy zarówno routery z wbudowanym modemem 3G i 4G LTE, oraz bez wbudowanego modemu GSM. W zależności od modelu, w urządzeniach znajdziemy 2 lub 4 porty 10/100Mb RJ45. Wszystkie modele dodatkowo posiadają VPN, 1 lub 2 sloty SIM, Wi-Fi b/g/n, działają w temperaturze od -40 do +75 C oraz mogą być zasilane w zakresie 9-30 VDC. Dostępny jest również router bez żadnych portów, dedykowany rynkowi Automotive – oczywiście z certyfikatem E-Mark.

RUT230 RUT850 RUT955

Seria RUTX

Jest to nowa seria w ofercie producenta, obecnie składa się z 2 urządzeń – RUTX08 i RUTX09. Produkty te charakteryzują się przede wszystkim Gigabitowymi portami Ethernet oraz jeszcze szerszym zakresem zasilania 9-50 VDC. W kolejnych miesiącach 2019 roku planowane jest wypuszczenie na rynek następnych modeli z tej serii – RUTX10 oraz RUTX11 – wspierających między innymi Wi-Fi w standardzie ac.

RUTX08 RUTX09

Seria TRB

Małe, lekkie i energooszczędne routery/bramki IoT w postaci płytki PCB (bez obudowy), ze zintegrowanymi modemami LTE. W zależności od modelu wyposażone są w Gigabitowy port Ethernet, RS-232 lub RS-485. Wszystkie urządzenia mają również interfejs USB oraz działają w temperaturze od -40 do +75 C, a zasilane są w zakresie 9-30 VDC.

TRB140 TRB142 TRB145

Wszystkie produkty z powyżej przedstawionych serii dostarczane są w zestawie z zasilaczami i antenami. Poniżej przedstawiamy tabelę porównującą najważniejsze parametry opisywanych urządzeń:

Routery Teltonika mają dodatkowo zaimplementowane autorskie oprogramowanie producenta – RutOS. Jest to intuicyjny interfejs webowy pozwalający na łatwą konfigurację wspieranych protokołów i obsługę urządzeń w zakresie bezpieczeństwa oraz zdalnego zarządzania.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie routery Teltonika można znaleźć w tym miejscu:

Routery Teltonika

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)