Seria zasilaczy PHP-3500 z wysokim napięciem wyjściowym DC

Wraz z trendem nowych zastosowań przemysłowych rośnie zapotrzebowanie na zasilacze posiadające wysokie napięcie wyjściowe DC. Nadających się do różnych urządzeń np. do elektrolizy, wypalania, urządzeń ładujących, urządzeń do aplikacji laserowych i różnych zastosowań LED, które z reguły muszą być używane z zasilaczem wyjściowym o wysokim napięciu. Może to poprawić jakość i niezawodność sprzętu, zmniejszyć użycie zasilaczy szeregowych i poprawić niezawodność końcowego urządzenia.

Seria PHP-3500-HV zapewnia napięcia wyjściowe 115V, 230V i 380V, które mogą być wykorzystywane w branżach wymagających aplikacji wysokonapięciowych. Konstrukcja bez wentylatora może być używana z chłodzeniem wodnym i rozpraszaniem ciepła przez przewodzenie. Dodatkowo napięcie wyjściowe można regulować na trzy sposoby. Po pierwsze można go wyregulować wbudowanym potencjometrem. Po drugie, dzięki programowalnej funkcji PV/PC, napięcie wyjściowe i prąd można dowolnie regulować. Po trzecie, posiada również funkcje komunikacji cyfrowej, takie jak CANBus/PMBus, które można zintegrować z systemem interfejsu „człowiek-maszyna” w celu sterowania.

Seria PHP-3500-HV jest zgodna ze specyfikacjami certyfikacji bezpieczeństwa EN/UL62368 i spełnia wymagania projektu OVC III. Może być bezpośrednio stosowany w rozdzielnicy lub sprzęcie stacjonarnym, głównie obniża koszty konwersji napięcia, zmniejsza ryzyko porażenia prądem i zapewnia wyższy poziom izolacji oraz napięcia. Ponadto seria PHP-3500 -HV oferuje wiele funkcji, takich jak zdalne sterowanie włączaniem/wyłączaniem, pomocnicze zasilanie wyjściowe, sprawność konwersji do 96%, obsługa funkcji komunikacyjnych i niskoprofilowa konstrukcja z gęstością mocy 18W/cal sześcienny. Podsumowując, PHP-3500-HV posiada wiele funkcji z zasilaczem o wysokiej niezawodności.

Cechy podstawowe:

  • Wyjście wysokiego napięcia 115V, 230V, 380VDC
  • Konstrukcja bez wentylatora z chłodzeniem wodnym i przewodowym
  • Programowalny poziom napięcia i prądu wyjściowego (PV: 50~120%, PC: 20~100%)
  • Wbudowany interfejs CANBus i PMBus
  • Wbudowany zdalny sygnał ON/OFF i DC OK
  • Spełnij normy EN/UL62368, EAC, certyfikat CE i OVC III
  • 5 lat gwarancji

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: zasilanie@maritex.com.pl, tel. +48 58 781 33 91.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)