Switche przemysłowe Full-Gigabit z portami 10G

Maritex pragnie poinformować o wprowadzeniu do oferty nowych, zarządzalnych switchy przemysłowych z portami o przepustowości 10G – IGS-9822DGP+ i IGPS-9822DGP+ firmy ORing Networking. Urządzenia zapewniają kombinację portów o różnych prędkościach, dzięki czemu mogą być wykorzystane do wielu aplikacji w zależności od potrzeb.

Switche posiadają 8 portów 1G RJ45 oraz po 2 sloty 2.5G i 10G na moduły SFP. Porty 10G mogą pracować w trybie uplink, a porty 2.5G idealnie nadają się do połączenia switcha z Access Pointami 2.5G – które to cały czas zyskują na popularności. Obecność zarówno portów 10G jak i 2.5G czyni ze switcha idealne urządzenie do połączenia między sieciami przewodowymi i bezprzewodowymi.

IGPS-9822DGP+ dodatkowo daje możliwość zasilenia innych urządzeń, np. kamer IP, dzięki technologii Power over Ethernet obecnej na wszystkich 8 portach 1G. Dzięki dużemu budżetowi mocy wynoszącemu 240W, na każdym z portów można maksymalnie uzyskać 30W. Pozwala to na znaczącą redukcję kosztów i czasu instalacji, w szczególności w środowiskach gdzie użycie dodatkowych kabli może okazać się dużym wyzwaniem.

Tak jak większość switchy przemysłowych firmy Oring, IGS-9822DGP+ i IGPS-9822DGP+ wspierają różne protokoły redundancyjne, włączając oczywiście autorskie technologie O-Ring i O-Chain. Dzięki szerokopasmowym łączom nadawczym, dużej liczbie portów i wsparciu modułów SFP, urządzenia zapewniają dużą elastyczność i opłacalność.

Więcej informacji znajdą Państwo w kartach katalogowych produktów:

PDF IGS-9822DGP+
PDF IGPS-9822DGP+

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)