U11I Tablet. All-Inclusive for All Purposes!

Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z tabletem przemysłowym Tajwańskiego producenta Durabook.U11I

WYDAJNOŚĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Zastosowanie procesorów z rodziny Intel® Core 7 generacji w połączeniu z unikalną bezwentylatorową konstrukcją zapewnia idealne połączanie funkcjonalności, wydajności i niezawodności. Ponadto należy zauważyć, że tablet wyposażony jest w kartę Intel® Dual Band Wireless AC 9260 oraz moduł Bluetooth® V5.0, które zapewniają szybką transmisję danych i płynne przetwarzanie danych przez cały czas pracy na urządzeniu.
Dla pracowników terenowych na całym świecie przybyła nowa generacja wytrzymałych rozwiązań mobilnych.
U11I

SZYBKA WYMIANA DYSKU SSD

U11I jest wyposażony w dysk SSD, który można szybko i łatwo wyjąć bez konieczności otwierania jakichkolwiek pokryw.
To duża oszczędność czasu i ciekawe rozwiązanie, które jest niewątpliwym atutem tego urządzenia.
U11I

SZCZEGÓŁY W SKRÓCIE

W tablecie zastosowano 11,6-calowy wyświetlacz LCD FHD (1920 × 1080) z opatentowaną przez Durabook technologią DynaVue®, zapewniającą wyjątkowe oglądanie szczegółów nawet w bezpośrednim świetle. Wyświetlacz zgodny z technologią DynaVue® osiąga jasność do 1000 nitów, co zapewnia lepszą ostrość widzenia. Należy również wspomnieć o 10-punktowym pojemnościowym panelu dotykowym, który jest wspierany przez cztery tryby (Rękawice, Rysik, Woda i Palec), optymalizujące pracę na ekranie. Ma to na celu poprawę jakości pracy przy podejmowaniu wyzwań w różnych środowiskach.


U11I

CZAS PRACY, BATERIA HOT-SWAP

Urządzenie jest kompaktowe, ale zapewnia moc i funkcjonalność. Zostało to zrealizowane poprzez zastosowanie funkcji HOT-SWAP (wymiana baterii podczas pracy urządzenia). Umożliwia to realizację zadań bez konieczności przerywania pracy na ładowanie. Szybka wymiana baterii zwiększa czas pracy.


U11I

INTERFEJSY

Jest to kompaktowy tablet, który zapewnia mnogość wbudowanych interfejsów komunikacyjnych pozwalając na sprawną łączność i zmaksymalizowanie wydajności osób pracujących w ekstremalnych warunkach. Wbudowane interfejsy to port USB 3.0, RJ-45 i HDMI, gniazdo karty SIM i microSD, a także czytnik kart elektronicznych (smart card reader).
U11I

SOLIDNY ​​I CICHY

U11I jest szczególnie odporny na przypadkowe upuszczenia dzięki gumowym ochraniaczom rozmieszczonym na obudowie ze wszystkich stron. Wytrzymałość potwierdzają następujące certyfikaty MIL-STD-810G, ANSI 12.12.01 C1D2 oraz stopień ochrony IP65. Zapewnia to ochronę przed wstrząsami, wibracjami i upadkiem z wysokości 1,82m, a także potwierdza możliwość użytkowania urządzenia w szerokim zakresie temperatur. Co więcej, unikalna i bezwentylatorowa konstrukcja sprawia, że U11I działa niezawodnie i cicho.


Więcej informacji znajdą Państwo w karcie katalogowej produktu.

PDF TABLET U11I

Zachęcamy do kontaktu:
automatyka@maritex.com.pl
tel: 58 781 33 86

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)