Urządzenia do komunikacji przemysłowej firmy Brainboxes

Maritex, autoryzowany dystrybutor produktów Brainboxes, prezentuje ofertę urządzeń przemysłowych tego producenta. Wszystkie urządzenia produkowane są w Anglii oraz posiadają dożywotnią gwarancję.

Brainboxes posiada w swoim portfolio moduły wejścia/wyjścia, switche niezarządzalne w bardzo kompaktowych obudowach, serwery portów szeregowych, konwertery oraz wiele innych urządzeń.

Moduły I/O z serii urządzeń o oznaczeniu ED zapewniają szeroką gamę funkcjonalności i pozwalają na zautomatyzowanie szeregu zadań w kontroli procesów, gromadzeniu danych, przygotowywaniu żywności, pakowaniu, magazynowaniu i szeroko pojętej produkcji przemysłowej łącząc rzeczywiste urządzenia polowe do kontrolerów poprzez Ethernet. Wszechobecność Ethernetu i jego standaryzacja w komunikacji przemysłowej sprawia, że urządzenia Brainboxes ED są stosowane przez użytkowników na całym świecie.

Poniżej prezentujemy Państwu film z przykładowym wykorzystaniem urządzeń:


Niezarządzalne switche przemysłowe o oznaczeniu SW charakteryzują się szerokim zakresem temperatury pracy od -40 stopni Celsjusza do +80 stopni Celsjusza. Występują w wersjach 5 lub 8 portowych z różnym rozmieszczeniem portów w obudowie, dzięki czemu można je stosować w wielu aplikacjach. Wszystkie switche posiadają redundantne zasilanie 5-30V DC oraz mogą być montowane na szynie DIN.


Seria ES to serwery portów szeregowych z interfejsem RS232/RS422/485 oraz portami Ethernet RJ45. Urządzenia te mogą mieć 1 lub 2 porty RJ45 oraz aż do 8 portów szeregowych DB9 lub do 2 portów typu terminal block. Niektóre modele mogą być również zasilane poprzez technologię Power over Ethernet.

Konwertery USB do RS232/422/485 z serii US zostały zaprojektowane do zastosowań komercyjnych oraz przemysłowych. Modele przemysłowe charakteryzują się metalowymi obudowami z certyfikatem IP30, możliwością montażu na szynie DIN oraz ścianie, a także USB o wysokiej retencji dla bezpiecznych i niezawodnych połączeń.

Zapytania ofertowe oraz pytania techniczne prosimy kierować na adres:
automatyka@maritex.com.pl
tel. 58 781 33 66

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)