Webinar Industry 4.0 - Technologia TapNPass Modbuss-to-WIFI firmy IoTize

Sieć połączeń między urządzeniami, dane big data, sztuczna inteligencja… – cyberrewolucja przemysłowa nabiera tempa. To wielka obietnica dla firm, które mogą oderwać się od dotychczasowych procesów i przestarzałych technologii. Wiele firm waha się, będąc zamkniętymi w procesach opartych na dokumentach fizycznych i ręcznie wypełnianych arkuszach kalkulacyjnych. Niewielu ma zasoby, aby na nowo opracować procesy produkcji, konserwacji technicznej i zaopatrzenia produktowego od podstaw. Więc od czego zacząć?

Zapewnienie technikom łatwego dostępu do danych w utrzymywanym przez nich sprzęcie poprawia efektywność serwisowania na miejscu. Bezprzewodowe i mobilne aplikacje HMI (interfejs użytkownika) są natychmiastowym rozwiązaniem zapewniającym lepszy dostęp do danych, ich zrozumienie i komunikację. TapNPass zapewnia łączność bezprzewodową do łączenia telefonów komórkowych i maszyn już dziś. Jest solidny, bezpieczny sposób, aby zmodernizować każdy system. Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie cyfrowej transformacji niż wzmocnienie pozycji techników i przygotowanie ich na cyfrową przyszłość.

Wspólnie z IoTize chcielibyśmy zaprosić Państwa na webinarium pt. „Industry 4.0”, na którym podzielimy się technicznym spojrzeniem na produkty TapNPass i szybkim generowaniem aplikacji HMI. Zachęcamy do rejestracji, za pomocą linku:
https://meeting.zoho.eu/meeting/register?sessionId=1216300478

Więcej o IoTize:
https://en.maritex.com.pl/the_products_of_iotize_help_to_implement_iot_in_current_and_old_devices.html

Maritex jest autoryzowanym dystrybutorem produktów IoTize:
https://www.maritex.com.pl/product/search_products?query=iotize&category_id=4623.html

Zapraszamy do kontaktu:
tel. +48 532 468 861
d.weisbrodt@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)