Zasilacze NPF/PWM/OWA-200 200W w klasie II i IP67

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty do inteligentnego projektowania i zasilania, MEAN WELL kontynuuje opracowywanie odpowiednich rozwiązań zasilających do konstrukcji obudowy z tworzywa sztucznego klasy II. Klasa II oznacza produkty bez uziemienia (FG) z podwójną izolacją, co skutecznie poprawia bezpieczeństwo systemu i użytkowników. Poza tym, dzięki technologii zalewania silikonem, te serie spełniają normy wodoodporną i pyłoszczelną IP67, zapewniając klientom bezpieczniejsze i bardziej odpowiednie produkty zasilające w otoczeniu przemysłowym lub zewnętrznym.

Nowo wprowadzone produkty o mocy 200 W z obudową z tworzywa sztucznego klasy II mogą być używane w różnych dziedzinach i zastosowaniach. PWM-200 dotyczy produktów oświetleniowych LED i spełnia wymagania normy IEEE-1789 eliminując problemy z migotaniem wizualnym. Seria NPF-200 przyjmuje tryb C.C + C.V, który może być używany z dowolnymi taśmami LED lub oprawami stałoprądowymi. Liniowy projekt ściemniania krzywych serii NPF-200V pozwala uniknąć problemu z migotaniem i jest odpowiedni do oświetlenia w obiektach gospodarstwa rolniczego. Oprócz wymienionych cech i funkcji, serie PWM-200 i NPF-200 są zgodne z certyfikatami EN61347 / GB19510 i UL8750.

Seria OWA-200 koncentruje się na zastosowaniach przemysłowych i domowych. Dzięki konstrukcji klasy II nadaje się do urządzeń związanych z ładowaniem elektrycznym lub zewnętrznych inteligentnych systemów sterowania. Spełnia wymagania UL62368 dla sprzętu informatycznego (Energy star poziom VI) i EN61558 / EN60335 dla urządzeń przemysłowych i domowych. Seria OWA-200 zapewnia różne złącza wyjściowe i wodoodporne złącza (M15 / M19) do urządzeń informacyjnych lub zastosowań domowych z adapterem do przemysłowych lub zewnętrznych środowisk.

Cechy podstawowe:

  • Stałe napięcie (seria PWM / OWA)
  • Stały prąd + stałe napięcie (seria NPF)
  • Normy Energy Star, poziom VI i CoC, poziom 2 (seria OWA)
  • Aktywna funkcja PFC i wydajność do 94%
  • Konstrukcja wolna od migotania i IP67
  • Funkcje ściemniania: DALI-2 i 3 w 1 ściemniacz (seria PWM / NPF)
  • Zabezpieczenia: zwarcie / przepięcie / nadmierna temperatura / przeciążenie
  • Wymiary (DxSxW): 195x68x39,5 mm

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: zasilanie@maritex.com.pl, tel. +48 58 781 33 91.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)