CDtop Technology

Założona w styczniu 2018 r., firma CDtop Technology (składająca się z dawnego zespołu GlobalTop RD) jest jednym z najlepszych profesjonalnych dostawców modułów GNSS.

Niezaprzeczalną zaletą firmy jest dążenie do serializacji w celu zintegrowania technologii GPS i RF z wygodą i łatwością, aby zapewnić kompletne i innowacyjne rozwiązania RF ODM w konkurencyjnej cenie, a także kompleksowe usługi serwisowe dla odbiorców dla pokonywania trudów podczas procesu projektowania systemu.

Moduły CDtop GNSS nadają się do różnych urządzeń, które spełniają wysokie wymagania produkcyjne, oferując przewagę pod względem rozmiaru, zużycia energii i odbioru sygnałów lokalizacji. W każdym module GNSS znajdziesz nie tylko wysokiej jakości komponenty SAW i LNA, które zapewniają najwyższą czułość, ale także specjalny komponent, który jest bardzo ważny z punktu widzenia usług integracyjnych.

Moduły CDtop zostały z powodzeniem zintegrowane z różnymi głównymi markami AVL, odbiorników GPS, rejestratorów i rozwiązań śledzenia GSM / GPRS. Wszechstronność oprogramowania modułów GPS firmy jest kluczową częścią udanej o popularnej linii produktów CDTop.

Strona producenta: CDtop Technology

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)