O firmie

O FIRMIE MARITEX

Firma Maritex została założona w 1987 roku i jest obecnie jedną z największych, dynamicznie rozwijających się hurtowni elementów elektronicznych na rynku polskim. W 2009 roku siedziba firmy została przeniesiona do nowoczesnego budynku handlowo-magazynowego o powierzchni 3500m2 znajdującego się w Gdyni przy ulicy Rdestowej 53D.

Wyposażenie techniczne, jak i nowoczesna struktura organizacyjna umożliwiły uzyskanie Certyfikatu Jakości ISO9002 w 1999 roku. 16 grudnia 2003 roku firma Maritex otrzymała certyfikat systemu jakości ISO9001:2001 o numerze 285/3/2003 wystawiony przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

W czerwcu 2011 roku Maritex uzyskał certyfikat uznający system zarządzania funkcjonujący w firmie jako spełniający wymagania zawarte w normie ISO 9001:2008. Audyt certyfikujący został przeprowadzony przez firmę SGS United Kingdom Ltd Systems & Services Certification.

Podpisane umowy dystrybucyjne z szeregiem renomowanych firm światowych jak i nasze wieloletnie doświadczenie w doborze producentów
są gwarancją zapewnienia terminowych, powtarzalnych dostaw wysokiej jakości elementów w konkurencyjnych cenach. Nasza oferta to części, elementy i podzespoły elektroniczne, m.in.: półprzewodniki, elementy bierne, diody LED,
wyświetlacze LCD, TFT, OLED i VFD, czujniki gazu i ultrasonic, buzery, komputery przemysłowe, przełączniki, przekaźniki i bardzo duży asortyment złącz. Własny, zasobny skład magazynowy umożliwia natychmiastową realizację zamówień naszych klientów, którymi głównie są firmy producenckie i handlowe z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii,Litwy, Ukrainy, Rumunii i innych krajów europejskich.

Profesjonalna i miła obsługa, bezpośrednie i ekspresowe dostawy towaru z naszych składów magazynowych, możliwość indywidualnych negocjacji cen to wyznaczniki jakimi kieruje się firma Maritex podczas codziennej obsługi naszych szanownych klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)