Kariera

Poszukujemy Inżyniera Elektronika na stanowisko Product Managera.

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój i prowadzenie powierzonej grupy elementów elektronicznych, głównie z zakresu optoelektroniki i półprzewodników.

Zadania to aktywne wyszukiwanie i kontakt z klientami strategicznymi, przygotowywanie ofert handlowych, doradztwo techniczne, przygotowywanie zamówień do zweryfikowanych dostawców, uczestnictwo w imprezach targowych, ciągłe śledzenie postępu technicznego i wyszukiwanie pojawiających się innowacji.

Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnej, profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie elektronicznej, kontakt z najnowszą techniką, częste wyjazdy krajowe i zagraniczne, regularne szkolenia.

Oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości branży podzespołów elektronicznych
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów handlowych, zdolności negocjacyjnych
  • Kreatywności, umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjności
  • Prawa jazdy

Listy motywacyjne oraz CV, zawierające przygotowanie i doświadczenie zawodowe prosimy kierować droga mailową na adres:
kariera@maritex.com.pl

Z wyrazami szacunku,
Dyrekcja Firmy Maritex

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)