Koszty dostawy

Zryczałtowane koszty przesyłki towaru doliczane są do faktury i wynoszą dla przesyłek (1 opakowanie) do 30kg na terenie Polski odpowiednio 9,99 PLN netto (12,29 PLN brutto) lub dla paczek za pobraniem 11.90 PLN netto (14,67 PLN brutto) – opłata zawiera koszt pobrania oraz ubezpieczenia przesyłki.
W przypadku zamówienia poniżej 30 zł netto, koszt dostawy wynosi odpowiednio 30 PLN oraz dla pobrania 40 PLN

Na specjalne życzenie, towar może zostać wysłany innymi firmami kurierskimi. Koszty przesyłki nie są w tym przypadku fakturowane, klient sam rozlicza się z firmą kurierską.

MARITEX wysyła towary na terenie Unii Europejskiej za pomocą firmy kurierskiej UPS. Zryczałtowany koszt wysyłek na terenie całej Unii Europejskiej wynosi dla przesyłek do 10kg 11,90 EUR. Na życzenie Klienta istnieje możliwość wysyłki towaru za pomocą innej firmy kurierskiej. Koszty takiej przesyłki nie są dodawane do faktury i ponosi je Klient we własnym zakresie.

Koszt przesyłek o większej wadze lub niestandardowych gabarytach a także przesyłek pozaunijnych wymaga uzgodnienia z Działem Sprzedaży. Dostawy pozaunijne wymagają dodatkowego uzgodnienia formy wysyłki.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)