Cree LED

Historia firmy CREE zaczęła się od innowacyjnych materiałów , głównie węglika krzemu (SiC) , który zapewnia wysoką wydajność w wielu zastosowaniach półprzewodnikowych . SiC wykorzystywano jako bazę nad którą Cree spędziło ponad 20 lat rozwijając gamę nowych technologii, które znacznie przewyższają tradycyjne rozwiązania.

Cree rozpoczęło rewolucję oświetlenia LED i stara się wyprzeć nieefektywne konwencjonalnie źródła światła, zastępując je przyjazną dla środowiska, energooszczędną technologią LED .

Firma CREE wprowadziła diodę niebieską na rynek w 1989 roku, a obecnie diody CREE XLamp ® nieustannie przekraczają bariery i wyznaczają standardy w zakresie jasności i skuteczności. Co istotnie, diody LED XLamp były jako pierwsze klasyfikowane jako LED typu “lighting class” – czyli LED na tyle jasne, aby można było jest stosować w aplikacjach ogólnego oświetlenia, takich jak lampy biurkowe, sufitowe oraz w oświetleniu ulicznym. Ponadto szeroka gama LED o wysokiej jasności pozwoliła na tworzenie ekranów LED o dużej wydajności oraz aplikacji do iluminacji budynków.

W ofercie firmy MARITEX, klienci znajdą diody LED typu High Power, High Brightness, a także moduły LED.

Strona producenta: Cree

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)