DEGSON

DEGSON została założona w roku 1990 jest jednym z wiodących przedsiębiorstw “Hi-Tech”, producentów terminal bloków. Laboratorium firmy Degson jest pierwszym autoryzowanym zarówno przez UL jak i VDE laboratorium w Azji. Produkty są zgodne z certyfikatem UL, VDE, EX, TUV, CE, CQC, CB, RoHS, REACH a firma otrzymała certyfikaty zarządzania ISO9001, ISO14001 oraz ISO80079-34.

Produkty Degsona są sprzedawane w takich krajach jak Chiny, Niemcy, w Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Rosii, w Indiach, Turcji, Brazylii, USA, Japonii, Afryce Południowej, Południowej Korei i innych. Firma Degson dostarcza swoje produkty firmom działającym w takich dziedzinach jak automatyka przemysłowa, instrumenty, windy, elektrownie, transport publiczny, odnawialne źródła energii, oświetlenie, komunikacja, źródła zasilania, ochrona, przemysł okrętowy.

Firma Degson utworzyła światową sieć sprzedaży a jej główne oddziały znajdują się w Szanghaju i w Niemczech. Z 28-letnim doświadczeniem i duchem pragmatycznych innowacji, odpowiedzialności i harmonijnego rozwoju, Degson skupia się na bardziej wygodnej, szybszej i profesjonalnej obsłudze.

Strona producenta: DEGSON

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)