ExcelMate – złącza dla elektromobilności

Wraz z rozwojem elektromobilności i wzrostem ilości pojazdów elektrycznych oraz hybryd Plug In, zwiększa się również zapotrzebowanie na nowoczesną infrastrukturę, która pozwoli na sprawne i przede wszystkim bezpieczne ładowanie samochodów.

Złącza z serii Excel Mate marki Amphenol, mają na celu zapewnienie globalnych rozwiązań dla systemów ładowania, dla infrastruktury EVSE oraz EV. Dzięki wyposażeniu w technologię Amphenol Radsok (styki gniazdowe), złącza nie tylko są bardzo wydajne, ale również spełniają wszystkie niezbędne standardy. Dodatkowo system blokowania zapewnia optymalne bezpieczeństwo.

Na rynku obecnie znajduje się wiele standardów jeśli chodzi o technologie zastosowane przy ładowarkach do pojazdów elektrycznych, stąd w naszej ofercie musi się pojawiać szeroki asortymenty możliwych rozwiązań, między innymi HVCO GB/T AC, GB/T DC, HVCO IEC, HVCO Combo oraz wiele innych, według potrzeb projektowych.

W wypadku gdy Państwa firma szuka możliwych rozwiązań, wdraża nowe projekty związane z pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi, zachęcamy do kontaktu z działem złącz w firmie Maritex.

W przypadku pytań technicznych lub zapytań ofertowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 58 662 05 73 lub mailowego: zlacza@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)