Kondensatory o właściwościach baterii firmy Samhwa - seria CB

Zapraszamy do zapoznania się z nowym asortymentem sklepu Maritex. Do oferty wprowadzamy kondensatory o właściwościach baterii firmy Samwha – seria CB.

Samwha Capacitor Group realizuje ambitną wizję globalnej firmy, stanowiąc wartość dodaną w rozwoju ludzkości, spełniając jednocześnie standardy środowiskowe. Aby zaspokoić zapotrzebowanie konsumentów zarówno na wysoką pojemność energii, jak i gęstość mocy przy większej wydajności i funkcjonalności, Samwha koncentruje się na badaniach i rozwoju kondensatorów o właściwościach baterii.

Bateria-kondensator (seria CB) jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń do magazynowania energii i jest reprezentatywny dla technologii magazynowania energii opartej na akumulatorze litowo-jonowym i hybrydowym systemie superkondensatorów. Wykorzystuje ujemną elektrodę LTO i dodatnią elektrodę z tlenku metalu przejściowego litu, wykorzystując proces interkalacji-deinterkalacji Li +.

Idealne połączenie baterii litowo-jonowej i technologii superkondensatorów firmy Samwha pozwala na jednoczesne osiągnięcie wielu korzyści: wysoką gęstość mocy (> 1,7 kW / kg), wysoką gęstość energii (> 65 Wh / L), długi cykl życia i bezpieczeństwo.

Więcej informacji o produkcie uzyskać mogą Państwo na stronie producenta

Zapytania ofertowe, pomoc techniczna: pasywne@maritex.com.pl lub 58 781 33 84

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)