Maritex oficjalnym dystrybutorem przekaźników Hongfa

Firma Maritex stała się oficjalnym dystrybutorem przekaźników marki Hongfa i do oferty wprowadza nowe przekaźniki elektromagnetyczne. W związku z tym możemy zaoferować Państwu każdy rodzaj przekaźnika produkowany przez tego znanego producenta.

W ofercie znajdziemy:

→ przekaźniki sygnałowe

W tej kategorii mamy do wyboru kilka modeli przekaźników, które posiadają małe wymiary oraz mogą przenosić obciążenia do 2A. Występują w wersji z stykami przełącznymi (1C, 2C) i zwiernymi (1A, 2A).
Niektóre modele HFD3, HFD31, HFD4 występują w wersji bistabilnej lub monostabilnej z wyprowadzeniami na montaż SMT lub THT

→ przekaźniki mocy

W tej kategorii można wyszczególnić kilkanaście serii przekaźników, które charakteryzują się szerokim zakresem obciążalności prądowej styków, różną konfiguracją styków oraz zróżnicowanymi wymiarami.

Z mało gabarytowych przekaźników warto zwrócić uwagę na HF41F, HF49FD, HF32F, HF46F. Przekaźniki HF46F oraz HF32F występują w kilku seriach, zależnie od zakresu obciążalności prądowej styków.

Najpopularniejszymi przekaźnikami są modele HF118F oraz HF115F. Przekaźniki te występują w różnej konfiguracji styków (1A, 2A, 1C, 2C) oraz mogą przenosić szeroki zakres obciążalności prądowej styków.

→ przekaźniki przemysłowe

Przekaźniki przemysłowe inaczej nazywane także przekaźnikami bezpieczeństwa posiadają szeroki zakres obciążalności prądowej styków oraz mogą posiadać różną konfigurację styków.
Wyróżnia się wersje wyposażone w kilka styków przełącznych lub też kombinację zarówno styków przełącznych, jak i zwiernych.

→ przekaźniki automotive

Przekaźniki z serii automotive występują w wersjach ze stykami przełącznymi oraz zwiernymi. Obciążenie styków zależnie od wersji przekaźnika wynosi od 15-40 A.
Niektóre modele mogą być wyposażone w wyjścia THT lub w Plug-In.

Przekaźniki znajdują zastosowanie w sprzęcie AGD, urządzeniach telekomunikacji, wszelkiego rodzaju sterowników, urządzeniach systemu zabezpieczeń i monitoringu oraz aparaturze medycznej.

Zapewniamy pomoc w doborze zamienników dla innych producentów przekaźników.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
m.federak@maritex.com.pl lub przekazniki@maritex.com.pl

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)