Mipot

Siedziba Mipot znajduje się w Cormons (Gorizia), w północno-wschodniej części Włoch. Mipot działa w branży elektronicznej od 1973 r. Od połowy lat 80. Mipot projektuje, produkuje i sprzedaje pełną gamę modułów RF w pasmach ISM dla różnych segmentów rynku – od przemysłu po odbiorce indywidualnego na całym świecie.

Mipot oferuje wysokiej jakości usługi EMS i ODM. Podstawowe wartości Mipot to koncentracja na kliencie, kompetencje inżynierów oraz jakość produktów i usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, Mipot jest niezawodnym dostawcą kompleksowej obsługi dla wszystkich klientów, oferując nie tylko rozwój produktu, ale także masową produkcję i wszystkie związane z nią usługi, od zamówień materiałowych po spersonalizowaną logistykę.

Mipot oferuje pełną gamę modułów RF opracowanych zgodnie z przepisami technicznymi i przepisami obowiązującymi na różnych rynkach. Podczas opracowywania modułu rozwiązują wszystkie problemy techniczne związane z częstotliwością radiową. Jakość produktów, wraz ze szczegółową dokumentacją oraz bardzo wykwalifikowanym i dostępnym wsparciem technicznym, umożliwia szybkie wprowadzenie Twoich produktów na rynek. Mipot oferuje szeroką gamę modułów RF nadajników, odbiorników i urządzeń nadawczo-odbiorczych odpowiednich dla wszystkich krótkich i dalekodystansowych zastosowań, które spełniają przepisy techniczne i przepisy obowiązujące w różnych regionach i segmentach rynku.

Bezprzewodowa platforma automatyzacji Mipot (WAP) to system oparty na WiFi-SRD, przeznaczony do zastosowań domowych, biznesowych i przemysłowych. Umożliwia łatwe połączenie między urządzeniami i czujnikami SRD a Internetem. Mipot oferuje również wysokiej jakości usługi EMS, a jeśli szukasz niezawodnego partnera, który może przenieść Twój projekt z koncepcji do produkcji masowej, Mipot S.p.A. jest właściwym wyborem.

Strona producenta: Mipot

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)