Nowe transformatory firmy Zettler

Firma Zettler wprowadza do swojej oferty nowe modele transformatorów, które mogą być stosowane w wielu nowoczesnych urządzeniach.

Są to między innymi:

  • systemy pomiarowe;
  • ładowarki EV (do samochodów elektrycznych)
  • systemy ochronne;
  • urządzenia do wytwarzania energii odnawialnej.

Jednymi z takich transformatorów to:

Transformator trójfazowy – XZM-CT48A01-4PS o napięciu pierwotnym 48AC i częstotliwości pracy 50/60Hz. Jego dokładność wynosi ±0,2%, a rezystancja robocza ≤ 5Ω.

Transformator zespolony XZM-CT40A03 z napięciem pierwotnym 40AC i częstotliwością pracy 50/60Hz. Jego dokładność wynosi ±0.2%, a rezystancja pracy jest ≤ 100Ω. Rozmiar tego transformatora to: 31.0(D)*21.0(H) mm Max. Od poprzednich modeli wyróżnia go kształt tego transformatora i według producenta jest to najlepsze rozwiązanie dla ładowarek samochodowych i systemów fotowoltaicznych.

Transformator z dzielonym rdzeniem – XZM-CT240A01 z napięciem pierwotnym 240AC i częstotliwością pracy 50/60Hz. Jego dokładność wynosi ±0.5%, a rezystancja pracy jest ≤ 5Ω. Rozmiar tego transformatora to: 98.0(L)*56.0(W)*18.0(H) mm Max. Najlepiej się sprawdza w urządzeniach pomiarowych.

Wysoko precyzyjny potencjalny transformator – ZXM-PT002V01 z napięciem pierwotnym 200mVAC i częstotliwością pracy 50/60Hz. Jego dokładność wynosi ±0.5%,. Rozmiar transformatora do 23.6(L)*17(W)*27(H) mm Max. W momencie gdy zostanie on zmontowany na PCB należy dostosować wartości rezystorów zaznaczonych na czerwono (transformator nie ma rezystorów wewnątrz struktury, także przy projektowaniu PCB należy dodać te rezystory na PCB i dostosować wartości do konkretnego zastosowania).
Stosowane w nowych aplikacjach, takich jak ładowarki do samochodów elektrycznych oraz do systemów pomiarowych i zabezpieczających.


© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)