Dwie Godziny dla Rodziny/ Dwie Godziny dla Człowieka

Szanowni Państwo,

Maritex to nie tylko produkty elektroniczne, ale przede wszystkim nasi Pracownicy, dzięki którym możemy się stale rozwijać. Tradycją już stało się, że w maju bierzemy udział w kampanii „Dwie Godziny dla Rodziny/ Dwie Godziny dla Człowieka”.

Celem akcji jest budowanie więzi i zacieśnianie relacji rodzinnych, na które mamy coraz mniej czasu. Umożliwiliśmy pracownikom zakończenie jednego dnia pracy o dwie godziny wcześniej, aby dać im szansę na efektywne spędzenie czasu z bliskimi. W tym roku wszyscy pracownicy mają możliwość zakończenia wcześniej pracy 26 maja 2023 r.

Realizowana przez pracodawców na całym świecie kampania „Dwie godziny dla rodziny” ukierunkowana jest na integrację życia zawodowego i prywatnego poprzez budowanie silnych i głębokich relacji z rodziną i przyjaciółmi, które według badań są warunkiem szczęścia, rozwoju i dobrostanu pracowników.

Nasi pracownicy dołączają do tej atrakcyjnej inicjatywy i planują spędzić wolny czas realizując pasje ze swoimi najbliższymi, zgodnie z motywem przewodnim tegorocznej kampanii „Z pasjami przez pokolenia”.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)