Moduły falownikowe seria VFD

VFD od Mean Well to seria modułów falowniczych przeznaczonych do sterowania zewnętrznymi kontrolerami PWM. Jednostki są wyposażone w wbudowany układ PFC (tylko dla modeli z wejściem prądu przemiennego) o mocy od 150 do 750 W, wraz ze standardowymi sygnałami sterującymi i czujnikowymi, umożliwiającymi ustawienie prędkości silnika i hamowania oraz programowanie za pomocą zewnętrznej karty sterującej. Dzięki wysokiej wydajności, kompaktowej konstrukcji bez obudowy i chłodzeniu konwekcyjnym moduł doskonale nadaje się do zabudowy wewnątrz urządzenia końcowego.

Moduły z serii VFD zapewniają cichą pracę, ze względu na unikalną konstrukcję w której nie został użyty wentylator i zachowaniem z najwyższej wydajności sięgającej 93%, jak i zapewniający prąd szczytowy na poziomie 200%.

Sterowniki te nadają się do systemów terminali i produktów wykorzystujących bezszczotkowe silniki prądu stałego (BLDC), w tym te stosowane w zastosowaniach takich jak wentylatory i systemy prądu przemiennego, urządzenia do oddymiania, pompy wodne, pojazdy AGV, elektronarzędzia, drzwi automatyczne, sprzęt mechaniczny, przenośniki, urządzenia medyczne urządzenia, sprzęt fitness itp.

Przykładowe zastosowanie

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)