ADELY - nowy model reflektorów premium

Atrakcyjne oświetlenie z możliwością użycia reflektora lub soczewki w tej samej obudowie.

Reflektory emitują tradycyjne, energooszczędne rozwiązanie dla oświetlenia sufitowego, które jest używane w wielu sytuacjach takich jak oświetlenie wnętrz czy architektury. Mimo nienagannej kontroli światła, zarówno reflektory jak i soczewki mają właściwości stanowiące o ich niezwykłej roli i wyglądzie.

Najnowsza innowacja firmy LEDIL jest skonstruowana w taki sposób, aby pozwolić obudowie na niezauważalną współpracę zarówno z innymi reflektorami ADELY czy soczewkami YASMEEN. Rozwiązanie to nie tylko ułatwia urozmaicanie pomysłów i zarządzanie zapasami dla producentów, ale również daje im elastyczność w specyficznych projektach, które wymagają indywidualnego podejścia.

ADELY jest reflektorem premium z wyróżniającą się powierzchnią i wysoką jakością optyczną, umożliwiając osiągnięcie perfekcji w każdej sytuacji.

ADELY-50 wymaga holdera YASMEEN- 50, a ADELY-70 holdera podobnego do YASMEEN-70-HLD. Pozwala to na użycie reflektorów ADELY i soczewek YASMEEN w tej samej oprawie.

ADELY oferuje szeroki wybór kątów świecenia: 15°, 24°, 36° i 55°, dzięki czemu zaspokoi wszystkie potrzeby Klienta. Każdy z powyższych modeli jest dostępny w wersjach o średnicy 50 i 70 mm.

Każdy z reflektorów zawiera dwa rodzaje holderów, zapewniając kompatybilność ze złączami dla soczewek LEDiL HEKLA, B+W, and BJB. ADELY-50 jest zoptymalizowany dla 10mm LES COB, a ADELY-70 dla 14.5mm.

Popraw wydajność swojego oświetlenia i pozwól na pokazanie go z jak najlepszej strony.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Zapytania ofertowe, pomoc techniczna: r.skrocki@maritex.com.pl, tel: +48 58 781 33 76

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)