BRIANNA zadba o jaśniejszą stronę Twojego biura

Innowacja Bright Light ma wszystko czego potrzeba w biurze – niesamowitą optykę, elegancki wygląd, równomierne oświetlenie powierzchni i niski wskaźnik UGR

Rynek oświetlenia biurowego tradycyjnie dzieli się na rozwiązania Bright Light, takie jak proste profile mikropryzmatyczne oraz bardziej eleganckie rozwiązania Dark Light z abażurami i rastrami. Jednakże, aby osiągnąć niski współczynnik olśnienia (UGR ≤19) za pomocą rozwiązań Bright Light, wcześniej często wymagane były duże, nieporęczne oprawy oświetleniowe. Najnowszy model innowacyjny -BRIANNA – to kompaktowa, ale mocna soczewka Bright Light o jednolitej powierzchni i niskim UGR, która minimalizuje powstawanie wielocieni. Chcesz zobaczyć, jak BRIANNA może poprawić oświetlenie Twojego biura?

BRIANNA to elegancka soczewka liniowa, która zapewnia wyjątkowy komfort widzenia. Pomimo niewielkich rozmiarów umożliwia oświetlenie o niskim współczynniku olśnienia (UGR ≤19 przy 1000 lm/ft) o jednolitej i przyjemnej powierzchni nie tracąc swojej mocy i efektywności. Zgłoszona do opatentowania technologia produkcji LEDiL umożliwia produkcję gustownych opraw o zmiennej długości i bez szczelin. BRIANNA jest obecnie dostępna z kątem świecenia 60 stopni i idealnie nadaje się do oświetlenia biurka i ogólnego oświetlenia biurowego. Już wkrótce dostępny będzie szerszy kąt świecenia i dalsze opcje.

Niezależnie od tego, czy wolisz lampy wiszące, czy natynkowe, BRIANNA będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Na poniższych zdjęciach aplikację BRIANNA można zobaczyć zarówno w koncepcji oświetlenia zadaniowego z lampami wiszącymi, jak i koncepcji oświetlenia pomieszczeń z oprawami natynkowymi. W obu przypadkach BRIANNA radzi sobie wyjątkowo dobrze.

Obie soczewki mają taki sam rozstaw diod LED jak DAISY i mogą być używane w tym samym korpusie lampy, gdy są używane z kloszami. Ponadto soczewka jest w pełni kompatybilna z oświetleniem, zapewniając precyzyjne i spójne wsparcie bieli z możliwością regulacji.


Przykładowe oprawy BRIANNA z kloszami i bez.

BRIANNA oferuje szeroką gamę możliwości. Dzięki trzem różnym rozmiarom – 7X1, 14X1, 28X1 – i opcjonalnym kloszom dostępnym w kolorze czarnym i białym z matowym wykończeniem, oferta pozwala na rozmaite udoskonalenia wyglądu oprawy.

Dzięki wielu dostępnym opcjom montaż BRIANNY jest szybki i łatwy, co widać na filmie zamieszczonym na stronie producenta. W zależności od preferencji i konstrukcji oprawy można wybierać pomiędzy zintegrowanymi klipsami bocznymi, kołnierzem górnym lub jednym z dwóch rodzajów klipsów (dostępnymi jako akcesoria w ofercie LEDiL). Optyka BRIANNA jest zoptymalizowana pod kątem klastrów LED 2835, aby zapewnić optymalną wydajność i efektywność.

Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej.
Zapytania ofertowe, pomoc techniczna: r.skrocki@maritex.com.pl, tel: +48 58 781 33 76.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)