THEIA - idealne oświetlenie na twojej ulicy

THEIA zapewnia nowoczesne oświetlenie zewnętrzne, przy użyciu niskich słupów, wykorzystując nowe diody LED o niskim olśnieniu.

Przez doskonałe zrównoważenie estetyki i funkcjonalności THEIA pokazuje swój potencjał, szczególnie w środowisku miejskim, zważając na fakt, że jest to oprawa zewnętrzna.

Jaka jest różnica, kiedy światła są włączone lub wyłączone? Czy cele postawione przez producenta zostały osiągnięte, biorąc pod uwagę jakość i wydajność światła oraz wyniki i koszty? Jak niezawodna, futurystyczna i przyjazna dla środowiska jest ta oprawa?

THEIA wygląda bardzo dobrze – zarówno włączona, jak i wyłączona. Zewnętrzna część oprawy zapewnia kojące, płynne światło, które cieszy oko i spełnia najbardziej wymagające cele projektowe. Perfekcyjna konstrukcja nie tylko oddaje jego stronę optyczną, ale także umożliwia łączenie ze sobą wielu soczewek, podkreślając jego praktyczność.

Oprócz swoich aspektów wizualnych, THEIA jest boginią wśród optyki, oferując doskonałą kontrolę światła, ekstremalną wydajność i doskonałe wykonanie, mieszczącą do 32 diod LED w jednym module.

Pomimo tego, że cała powierzchnia soczewki była pokryta elementami optycznymi, producent znalazł miejsce na zintegrowanie silikonowej uszczelki zapewniającej ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń. THEIA jest chroniona przed kurzem, brudem i wodą, co pozwala na montowanie jej na zewnątrz bez obawy, że ulegnie uszkodzeniu.

Jest kompatybilna z rodzinami soczewek IP-2X6 i IP-24 ze względu na te same wymiary zewnętrzne, co sprawia, że integracja z już istniejącymi i przyszłymi projektami opraw oświetleniowych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Wszechstronność zastosowań

THEIA została zaprojektowana, aby oświetlać środowisko miejskie dzięki swoim specjalnym funkcjom. Zapewnia dobre oświetlenie opraw, dostarczając jednocześnie przyjemne wrażenia wizualne i zachęcającą atmosferę od ulic i ścieżek po różne obszary zewnętrzne i parki.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)