NICHICON rozszerza swoją ofertę

NICHICON CORPORATION rozszerzył serię GYE/GYF polimerowych kondensatorów elektrolitycznych o wysokiej pojemności, wysokim prądzie tętnienia i niskiej ESR, które są coraz bardziej pożądane w zastosowaniach motoryzacyjnych i telekomunikacyjnych, o produkty o napięciu znamionowym 16 V, 50 V i 63 V.

Seria GYE została rozszerzona o rozmiar φ10 × 12,5L.

Wszystkie wymienione serie są z gwarancją 4000 godzin w temperaturze 125°C.

Rozszerzone wartości znamionowe pozwolą nam zaoferować szeroką gamę propozycji do różnych zastosowań i przyczynią się do optymalizacji i dalszej poprawy wydajności zestawów urządzeń.

Polimerowe kondensatory elektrolityczne wykorzystują zarówno przewodzące polimery, jak i roztwory elektrolityczne jako elektrolity, dzięki czemu zachowują zarówno niską ESR i wysoką odporność na ciepło, charakterystyczną dla przewodzących polimerów, jak i wydajność naprawy warstwy tlenkowej roztworów elektrolitycznych.
Seria GYF oferuje najwyższy w branży poziom pojemności dla kondensatorów 16V dla zasilaczy DC12V. W szczególności popyt na produkty o wysokiej pojemności rośnie w odpowiedzi na zapotrzebowanie na zastąpienie aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych.

Tymczasem nowy rozmiar φ10 × 12,5L serii GYE umożliwia maksymalnie 1,5-krotnie wyższe tętnienie w porównaniu do rozmiaru φ10 × 10L, przy zachowaniu tej samej gwarantowanej żywotności.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)