DALINE-10 ‒ Miniaturowa wyrafinowana technologia Dark Light

Oferta LEDiL oferuje szeroki wybór rozwiązań oświetlenia wewnętrznego typu Dark Light, dającego wyjątkowy komfort dla oczu o urzekającej estetyce. Ta kolekcja obejmuje bardzo cenioną rodzinę DAISY pozwalającą na swobodę twórczą dla modnych opraw oświetleniowych. Teraz, idąc dalej, LEDiL prezentuje serię DALINE, najnowsze rozszerzenie rodziny Dark Light. Idealnie nadaje się do miniaturowych projektów oświetlenia architektonicznego, łącząc wyrafinowanie z wydajnością.

Dzięki szerokości zaledwie 12,5 mm DALINE-10 jest cztery razy mniejsza niż DAISY, ale zapewnia takie samo doskonałe oświetlenie o niskim poziomie olśnienia, jak inne produkty z rodziny LEDiL Dark Light. DALINE-10 to idealne rozwiązanie do przestrzeni, w których kompaktowe i eleganckie oświetlenie jest niezbędne. Dzięki temu DALINE-10 jest doskonałym wyborem do drewnianych sufitów, paneli akustycznych, ekspozycji pod szafkami, lamp wnękowych lub systemów szynowych mini.

Jeden zestaw DALINE-10 składa się z dwóch soczewek i jednego klosza, które należy zamówić osobno. Klosze są dostępne w kolorze czarnym i białym, z matowym wykończeniem. Istnieją dwa rodzaje kloszy: SHD1 z krótkim pinem i SHD2 z długim pinem. SHD1 jest zoptymalizowany dla profili o grubości 0,8 mm, podczas gdy SHD2 jest zaprojektowany dla profili o grubości 1,6 mm. Każdy klosz wymaga własnego profilu z odpowiednim rozmiarem gniazda PCB.

DALINE-10 jest zoptymalizowany dla diod LED 1717 CSP i jest kompatybilny z diodami LED do 2835 MP. Obsługując płytki PCB 8‒10 mm, DALINE-10 jest skutecznym rozwiązaniem, gdy jest stosowany z odpowiednimi aluminiowymi profilami.

Zapytania ofertowe, pomoc techniczna: r.skrocki@maritex.com.pl, tel: +48 58 7813376

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)