Nowości w ofercie przełączników wandaloodpornych

We współpracy z producentami HBAN i ONPOW wprowadzamy do oferty przyciski bezpieczeństwa: „wciśnij blokadę – przekręć, by zwolnić”. Działające w ten sposób mechanizmy znajdą swoje zastosowanie na liniach produkcyjnych czy też w maszynach budowlanych i rolniczych.

W zależności od docelowej formy użycia, możemy zaproponować przełączniki o zróżnicowanych parametrach i wytrzymałości. W naszej ofercie odnajdą Państwo bardziej budżetowe przełączniki wykonane z aluminium do użytku wewnętrznego, jak i również przyciski metalowe do zadań specjalnych o klasie szczelności IP67.

Pełną ofertę naszych przełączników wandaloodpornych, w tym przycisków bezpieczeństwa, mogą Państwo obejrzeć w dedykowanej kategorii.

W przypadku zapotrzebowania na inne, niż proponowane modele, zapraszamy do kontaktu z naszymi opiekunami produktów, abyśmy mogli odnaleźć odpowiednie dla Państwa rozwiązania. Czas oczekiwania na większe ilości przełączników wynosi do 8 tygodni, natomiast już teraz możemy Państwu zaoferować próbki dostępne na naszym magazynie.

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)