Nowy produkt Wayon - samodzielnie zaprojektowany i wprowadzony na rynek

Elektroniczny bezpiecznik eFuse firmy Wayon jest aktywnym urządzeniem zabezpieczającym obwód z wbudowanymi tranzystorami polowymi do ograniczania prądu i napięcia do bezpiecznych poziomów w warunkach awarii. Urządzenie to posiada zintegrowany port, który wyposażony jest w 4 bardzo przydatne typy zabezpieczeń, począwszy od zabezpieczenia przepięcia baterii, poprzez zabezpieczenie przed przegrzaniem, nadprądowe, a skończywszy na ogólnym zabezpieczeniu przed impulsowym przepięciem.

W przypadku wystąpienia którejkolwiek z wymienionych awarii, zadaniem zabezpieczenia jest odcięcie połączenia pomiędzy źródłem zasilania a systemem wewnętrznym w celu zachowania bezpieczeństwa układu.

Dodatkowo eFuse posiada świetną cechę jaką jest łatwość aplikacji oraz ograniczenie zajmowanych miejsc na płytkach PCB co skutkuje skróceniem czasu projektowania i produkcji.

Porównując najnowszy produkt Wayon WP1111 z innymi podobnymi produktami różnych producentów z pewnością zauważymy, że posiada on kilka bardzo obiecujących zalet. W poniższej tabeli przedstawione zostało porównanie:

Jedną z najlepszych cech eFuse jest to, iż mogą być zaprogramowane i stworzone zgodnie z specyficznymi wymaganiami. Większość eFuse zezwala użytkownikom na ustawienie limitu dozwolonego napięcia oraz czasu rozruchu. W niektórych produktach można również skonfigurować poziom blokady podnapięciowej i zacisku wyjściowego, a także tryb pracy urządzenia (tryb wyłączenia lub automatycznego powrotu).

https://www.maritex.com.pl/product/categories_result.html?query=WAYON

Kontakt:
tel. +48 58 622-89-00
e-mail: aktywne@maritex.com.pl

© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)