Poszerzamy ofertę firmy Zettler Magnetics

Zapraszamy do zapoznania się z nowym asortymentem sklepu Maritex. Do oferty wprowadzamy transformatory ferrytowe firmy Zettler Magnetics.

W ciągu ostatnich lat firma Zettler Magnetics rozszerzyła swoją ofertę transformatorów ferrytowych o transformatory wysokiej częstotliwości, które obejmują obecnie ponad 50 różnych kształtów, wspierając projekty zasilaczy o mocy od 1W do 1KW.

Zettler Magnetics opiera się na podejściu dwutorowym. Doświadczony zespół projektowania transformatorów ściśle współpracuje z klientem w zakresie indywidualnych wymagań projektowych, podczas gdy wysoce zautomatyzowane linie produkcyjne obsługują szeroki zakres możliwych czynników kształtu, dzięki czemu mogą wytwarzać niestandardowe projekty po bardzo konkurencyjnych cenach.

Zettler Magnetics produkuje ponad 40 milionów transformatorów przełączających każdego roku, aby obsługiwać różnorodne aplikacje, m.in. od pralek i urządzeń kuchennych po oświetlenie i IoT. Wiele z tych dużych projektów jest produkowanych na w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych w zakładzie produkcyjnym Zettler w Xiamen w Chinach.

Zapytania ofertowe, pomoc techniczna: pasywne@maritex.com.pl lub 58 781 33 84.

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)