Dyski i karty flash

Technologia SSD (solid-state drive) to coraz powszechniejszy rodzaj nośnika danych, stosowany tam, gdzie liczy się wysoka niezawodność i wydajność. Szeroki wybór dysków SSD gwarantuje dopasowanie produktu do każdej aplikacji. Dyski SSD używane są w przemyśle, w systemach wbudowanych,serwerach, projektach obronnych, a także stosowane są w urządzeniach półprzemysłowych. Oferujemy dyski SSD wykonane w technologiach SLC i MLC. Dostępne interfejsy to PATA/IDE 44 pin, SATA II (3.0 Gb/s) i SATA III (6.0 Gb/s).

Serial ATA Disk on Module (SATADOM) to najmniejszy na świecie standard obudowy dysków elektronicznych. Instalacja dysku nie wymaga dodatkowych kabli. SATADOM to doskonałe rozwiązanie w aplikacjach narażonych na wstrząsy i wibracje. SATADOM oferowany jest z interfejsami SATA II i SATA III. Oferowane zakresy pojemności danych to 1GB - 128GB.

Dyski typu SATA Slim są kompatybilne ze standardem JEDEC MO-297 oraz z protokołem ATA. Ten typ dysków nie wymaga dodatkowych sterowników i może być konfigurowany jako dysk rozruchowy lub jako narzędzie do przechowywania danych. Interfejs 7+15 pin SATA pozwala na wykorzystanie dysków SATA slim w niemalże każdym urządzeniu ze standardowym portem SATA.

CFast to małogabarytowy standard kart pamięci oferujący wysoką pojemność danych. Idealnie nadaje się zarówno do aplikacji przemysłowych, jak i półprzemysłowych. Karty CFast zapewniają przesył danych na poziomie R/W: 130/120 MB/s.

mSATA, również znany jako Mini-SATA, to typ dysku zintegrowany w karcie o rozmiarach wizytówki. Powszechnie stosowany jest komputerach jednopłytowych i urządzeniach mobilnych.

Przemysłowe karty CompactFlash Card (CF) to rozwiązanie oferujące wysoką pojemność w zintegrowanej obudowie, elektrycznie kompatybilnej ze standardem PCMCIA ATA. Karty CF stosowane są jako zamienniki klasycznych napędów HDD w urządzeniach wymagających wysokiej odporności na wstrząsy i wibracje. Przemysłowe karty microSD, SD oraz przemysłowe pamięci USB to standardowe formaty nośników dla komputerów osobistych, dostosowane do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Ich największą zaletą jest uniwersalność interfejsu, który umożliwia łatwe przenoszenie danych między systemami przemysłowymi i biurowymi bez konieczności stosowania adapterów.
© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)