Kolejność:
  • Od najnowszych
  • Od najpopularniejszych
  • Od najtańszych
  • Od najdroższych
Zwiń filtry Rozwiń filtry
Montaż:
Typ:
Porty Fast Ethernet:
Porty Gigabit Ethernet:
Porty 10G Ethernet:
Temp. pracy:
Zasilanie:
Standard Ethernet:
Porty RJ45:
Porty światłowodowe:
Typ światłowodu:
Wyczyść wszystkie filtry
  • Urządzenia z normą IEC-61850-3

    Firma ORing Industrial Networking to światowy lider na rynku przemysłowych urządzeń sieciowych, którego głównymi produktami są switche przemysłowe oraz routery przemysłowe. Jako autoryzowany dystrybutor marki ORing oferujemy urządzenia przystosowane do pracy w nieprzyjaznym środowisku z możliwością montażu na szynie DIN lub w szafie RACK 19”:

    switche przemysłowe Fast i Gigabit Ethernet z portami do skrętki i światłowodów,
    switche przemysłowe z funkcją PoE (Power over Ethernet) mogące pracować z zasilaniem 24VDC,
    • injectory i splittery PoE,
    • media konwertery i extendery Ethernet,
    • serwery portów szeregowych,
    • access pointy do pracy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń,
    routery przemysłowe 3G i 4G/LTE z funkcją VPN,
    • moduły SFP.

    Pełna oferta dostępna jest na stronie: www.oringnet.com
  • IES-P3073GC-HV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IES-P3073GC-HV

    Kod producenta: IES-P3073GC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy zarządzalny, norma IEC 61850-3, 7 portów 10/100Base-T(X) RJ45 i 3 porty Gigabit Combo RJ45/SFP, temp. pracy: -40...+85°C, zasilanie redudantne 88...373VDC/85...264VAC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IES-P3073GC-LV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IES-P3073GC-LV

    Kod producenta: IES-P3073GC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy zarządzalny, norma IEC 61850-3, 7 portów 10/100Base-T(X) RJ45 i 3 porty Gigabit Combo RJ45/SFP, temp. pracy: -40...+85°C, zasilanie redudantne 20...72VDC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164FX-MM-SC-HV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164FX-MM-SC-HV

    Kod producenta: IGS-P9164FX-MM-SC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 100Base-FX, złącze SC, światłowód wielomodowy, 2km/1310nm, temp. pracy -40...+75°C, zasilanie redundantne 88...373VDC/85...264VAC, montaż na DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164FX-MM-SC-LV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164FX-MM-SC-LV

    Kod producenta: IGS-P9164FX-MM-SC-LV

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 100Base-FX, złącze SC, światłowód wielomodowy, 2km/1310nm, temp. pracy: -40...+75°C, zasilanie redundantne 12...48VDC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164FX-SS-SC-HV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164FX-SS-SC-HV

    Kod producenta: IGS-P9164FX-SS-SC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 100Base-FX, złącze SC, światłowód jednomodowy, 30km/1310nm, temp. pracy: -40...+75°C, zasilanie redundantne 88...373VDC/85...264VAC, montaż na DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164FX-SS-SC-LV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164FX-SS-SC-LV

    Kod producenta: IGS-P9164FX-SS-SC-LV

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 100Base-FX, złącze SC, światłowód jednomodowy, 30km/1310nm, temp. pracy: -40...+75°C, zasilanie redundantne 12...48VDC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164GC-HV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164GC-HV

    Kod producenta: IGS-P9164GC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty Gigabit combo RJ45/SFP, temp. pracy -40...+75°C, zasilanie redundantne 88...373VDC/85...264VAC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164GC-LV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164GC-LV

    Kod producenta: IGS-P9164GC-LV

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty Gigabit Combo RJ45/SFP, temp. pracy -40...+75°C, zasilanie redundantne 12...48VDC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164GF-MM-SC-HV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164GF-MM-SC-HV

    Kod producenta: IGS-P9164GF-MM-SC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 1000Base-SX, złącze SC, światłowód wielomodowy, 550m/850nm, temp. pracy: -40...+75°C, zasilanie redundantne 88...373VDC/85...264VAC, montaż na DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164GF-MM-SC-LV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164GF-MM-SC-LV

    Kod producenta: IGS-P9164GF-MM-SC-LV

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 1000Base-SX, złącze SC, światłowód wielomodowy, 550m/850nm, temp. pracy: -40...+75°C, zasilanie redundantne 12...48VDC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164GF-SS-SC-HV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164GF-SS-SC-HV

    Kod producenta: IGS-P9164GF-SS-SC-HV_EU

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 1000Base-SX, złącze SC, światłowód jednomodowy, 10km/1310nm, temp. pracy: -40...+75°C, zas. redundantne 88...373VDC/85...264VAC, montaż na DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

  • IGS-P9164GF-SS-SC-LV
    Dodaj do obserwowanych
    Dodano do listy obserwowanych produktów. Zobacz obserwowane
    Aby dodać produkt do obserwowanych, musisz być zalogowany

    IGS-P9164GF-SS-SC-LV

    Kod producenta: IGS-P9164GF-SS-SC-LV

    Producent: ORING

    Switch przemysłowy Gigabit, zarządzalny, norma IEC61850-3, 16 portów 10/100/1000Base-T(X) RJ45 i 4 porty 1000Base-SX, złącze SC, światłowód jednomodowy, 10km/1310nm, temp. pracy: -40...+75°C, zasilanie redundantne 12...48VDC, montaż na szynie DIN

    Ładowanie cen...

    Minimalna ilość: 1 szt.

    Wielokrotność: 1 szt.

© Maritex Sp. z o.o. Sp. k. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)