Komputery wbudowane

Bankowość, automaty do gier, transport, rozrywka, monitoring – to tylko niektóre z rynków wertykalnych, w których mogą zostać zastosowane komputery wbudowane. Urządzenia cechują się wytrzymałą konstrukcją mechaniczną i doskonałą odpornością na wstrząsy i wibracje. Dzięki tym parametrom idealnie nadają się do pracy w wymagających środowiskach.
Przemysłowe komputery wbudowane są kontrolerami zaprojektowanymi do użycia w systemach wymagających stabilnej i ciągłej pracy w trudnych warunkach. Wykorzystywane są do zdalnej kontroli i nadzoru procesów, jako sterowniki maszyn przemysłowych, a także w systemach zarządzających ruchem czy jako odtwarzacze reklam cyfrowych (digital signage).
Niektóre z komputerów wbudowanych zostały bogato wyposażone w porty rozszerzeń typu PCI i PCIe i pozwalają na łatwą rozbudowę o karty graficzne, karty akwizycji danych czy karty komunikacyjne.
Systemy wbudowane przeznaczone do aplikacji związanych z transportem (kolej, transport drogowy, itp) cechują się konstrukcją odporną na wibracje, wstrząsy i ekstremalne temperatury nawet od -40 st. C do +70 st.C. Urządzenia posiadają certyfikaty ISO 7637 i e13 (branża samochodowa) oraz EN50121 i EN50155 wymagane w przemyśle kolejowym.
Kompaktowe komputery przemysłowe zapewniają wysoką wydajność w atrakcyjnej cenie. Główne cechy to praca bezwentylatorowa, niski pobór mocy i niezawodność.
© Maritex Leszek Łosin Sp. j. Wszystkie prawa zastrzeżone. Systemy OmniChannel eCommerce: i-systems.pl

Zdjęcie poglądowe – produkt zgodny z opisem może się różnić od przedstawionego na zdjęciu (kształt, kolor, inne cechy)